Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız  bünyesinde tesise gelen atıkların geri kazanım yöntemiyle ekonomiye tekrar kazandırılması, böylelikle tehlikeli atık problemlerinin çözümüne katkıda bulunmanın yanında doğal kaynaklarında korunmasını ve zarar görmemesini amaçlamaktayız. Tesisimize gelen metal kapsamlı bütün atıklar eğitimli personellerimiz tarafından işlenir. Tehlikeli metallerin taşınması , ayrıştırılması, bertaraf ı  ve satımı ile ilgili bütün işlemleri yasalara ve mevzuatlara uygun olarak yürütülmektedir.

MisyonumuzFirma misyonumuz geri kazanılır nitelikli her türlü metal atıkla ilgili gerekli lisanslara sahip olmak. Çevreye duyarlı rekabet edebilir kalitede, yenilikçi gelişmelere açık ve ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz ;Tecrübemizle gelişen teknolojiyi birleştirerek kendini sürekli yenileyen, çevre ve sanayi dostu, müşteri odaklı sektörde başarılı işler yapmaktır. Bu çalışmalar sırasında çevrenin korunması ve sadece yerel mevzuatlar değil uluslar arası standartlara uygun olmak

HURDA SAT