Vezirköprü hurdacı firmamız Hurda Sat Hurdacılık ile iletişime geçmek için doğru yerdesiniz. Firmamız hizmetinizde olup Samsun genelinde hurda alımı yapmaktadır. Bizlere 7/24 ulaşım sağlayarak hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Vezirköprü Hurdacı

Geri dönüşümün amacı; Gereksiz kaynak kullanımının önlenmesi ve atıkların kaynağında ayrıştırılarak israfın azaltılması olarak görülmelidir. Demir, çelik, bakır, kurşun, kağıt, plastik, kauçuk, cam, atık gibi malzemelerin geri dönüştürülmesi ve yeniden kullanılması doğal kaynakların tükenmesini önleyecektir. Bu durum; Aynı zamanda ülkelerin ihtiyaçlarını karşılamak için ithal edilen atıklara ödenen döviz miktarını da azaltacak ve çok fazla enerji tasarrufu sağlayacaktır. Bu amaçla kurmuş olduğumuz Vezirköprü hurda firmamız uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Elinizde bulunan tüm hurdalar belli ücretler karşılığında sizlerden alınmaktadır. Toplanan hurdalar dönüşüme gitmek üzere tesislere gönderilmektedir. Geri dönüşüm, karşılığını veren uzun vadeli ekonomik bir yatırımdır. Hammaddelerin azalması ve doğal kaynakların hızla tükenmesi nedeniyle ekonomik sorunlar ortaya çıkabilir ve bu noktada geri dönüşümün ekonomiye olumlu etkisi olacaktır.

Çinko hurdası, alüminyum levha hurdası, bakır kazan hurdası, nikel hurdası, jeneratör hurdası, profil hurdası, çatı makası hurdası, krom hurdası, tufal hurdası, motor hurdası, sulu akü hurdası, tel hurdası, sarı hurdası, petek hurdası,  pirinç hurdası, kırkambar bakır hurdası, fabrika hurdası, alüminyum kazan hurdası, alüminyum hurdası, akü hurdası, alüminyum kutu hurdası,  demir hurdası, kobalt hurdası, kalorifer hurdası, kablo hurdası, çelik hurdası, antigron hurdası, teneke hurdası çeşitlerinin her biri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vezirköprü Bakır Hurdası Alımı

Bakırın hurda sektöründe önemli bir rolü vardır. Diğer hurdalara göre daha pahalı ve kıymetli bir üründür. Topladığımız bakır hurdaları ayrıştırdıktan sonra gerekli tesislere gönderiyoruz. Tesislerde süreç şu şekildedir; Alüminyum hurdası küçük parçacıklar halinde kesilir. Bu parçalar daha sonra büyük fırınlarda eritilir ve alüminyum dökümler üretilir. Bu sayede hurda alüminyum, saf alüminyum ile neredeyse aynı hale gelir ve üretimde kullanılabilir. Biz bakır hurda ticareti yapan bir şirketiz. Vezirköprü hurda bakır bayilerinden biriyiz. Her türlü bakır hurdası fiyatı için 7 gün 24 saat bizleri arayabilirsiniz. Günlük bakır kg fiyatlarını uzmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Kaliteli ve güvenli hizmet için biz her zaman buradayız.

Vezirköprü Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum geri dönüşüm programları günümüzde önemli bir ekonomik ve çevresel faaliyettir. Bugün hayatımızda tahmin edebileceğinizden çok daha fazla alan ve ürün vardır. Ayrıca geri dönüştürülmüş alüminyum, işleme ne kadar maruz kalırsa kalsın orijinal şeklinden hiçbir şey kaybetmez. Bu, alüminyumun kalıcı olarak geri dönüştürülebilir olduğu anlamına gelir. Bu nedenle geri dönüştürülebilir metaller çevre ve ekonomimiz için çok önemlidir. Bu önemli işte bizde Vezirköprü hurda firması olarak topladığımız alüminyum hurdaları geri dönüşüm tesisine göndererek bu sürecin bir parçası oluyoruz. Şirketimiz uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekte. Gerektiğinde kapınıza kadar gelen hurda arabalarımız ürünleri kapınızda sizden teslim alabiliyor. Bunun için çevredeki firmalara göre kg başına daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Hurdacılık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir