Malkara Hurdacılık olarak bölgesel anlamda hizmet verdiğimiz hurda alımlarında firmamızı tercih etmeniz için çok önemli sebeplere sahip olacaktır. Hurda konusunda son yıllarda giderek daha popüler hale gelen sektörlerden biridir.

Malkara Hurdacı

Malkara Hurdacı, sadece bu lokasyonda değil, Tekirdağ genelinde demir, alüminyum vb temini başta olmak üzere farklı türde hurdaların tedariğini sizlere sağlamaktadır. Tüm metal hurdaları sizlerden aldıktan sonra bir teklif çıkarılarak sizlere hurda fiyatları belirtilmektedir. Malkara Hurdacılık olarak başta demir ve bakır olmak üzere krom hurda, mekanik hurda, sarı hurda ve alüminyum hurda gibi birçok ürünün alım işlemini gerçekleştirmekteyiz. Daha sonra geri dönüşüm için ilgili yere teslimini sağlamaktayız.

Geri dönüşüm de son dönemde giderek daha fazla ihtiyaç duyulan işletmeler arasında yer aldığı için hem hurda alan firma içinde hem de en yakın hurdacı olarak sizlerden piyasa ortalamasının üzerinde bir değerle satın alarak gelişimimizi sürdürmekteyiz.

Malkara İkinci El Konteyner Hurdası Alımı

Hayatımızın her alanında çok farklı çeşitlerde konteyner görebilmekteyiz. İnsanların çok sıkla tercih ettiği konteynerler farklı kategorilerde imal edilebilir. Biz de Hurda Sat Hurdacılık olarak ikinci el hurda konteyner alım satımı yapmaktayız. Sıklıkla satılan konteyner çeşitleri; ikinci el güvenlik konteyner kabini, ikinci el ofis konteyneri, ikinci el yük konteyneri, ikinci el işçi ve boş konteyner şeklindedir. Firmamız piyasadaki çok alım satım hurdacısına göre fiyatları yukarıda tutmaktadır. İletişim ve bilgi için bizi aramayı unutmayınız.

Malkara Raf Hurdası Alımı

Raf hurdası alım satımı için en doğru yer neresidir? Raf hurdası denildiğinde akla birçok raf çeşidi gelmektedir. Bütün raf çeşitleri için Hurda Sat Hurda olarak yüksek fiyatlar vermekteyiz. İşte bazı raf hurdası çeşitleri;

Sanayi Rafları :

Sanayi üretim alanlarında birçok farklı raf türüne ait hurdalar olabilir. Ne üretildiğine ve malzeme çeşidine göre fiyatı değişir.

Depo Rafları:

Özellikle depolarda kullanılan rafların artık kullanılamaz hale gelmesiyle satılmak istenen raflardır.

Market Rafları:

Raf hurdaları en çok marketlerden çıkan hurdalardır. Eğer dükkanınızı kapatıyorsanız ve elinizdeki rafları hak ettiği fiyata satmak istiyorsanız Hurda Sat Hurda’ya bekleriz.

Hurdacılık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir