Edirne Süloğlu ilçesinde Süloğlu Hurdacı olarak çalışma yapan Hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Hurda Sat Hurdacılık aracılığıyla tüm hurdalarınızı satabilir ya da hurda fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Süloğlu Hurdacı

Geri dönüşüm, yarı bitmiş ürünlerin ve hurda standartlarını karşılayan ve doğada atılmayan ürünlerin geri dönüşümünü  tanımlayan genel bir ifadedir. Geri dönüşüm ve geri kazanma kelimeleri de aynı anlamda kullanılmaktadır. Yeni hurda, yarı mamul ve bitmiş ürünlerin üretim açığı iken, eski hurda, tüketicilerin attığı veya kullanım süresi dolmuş bitmiş ürünleri içerir. Yeni hurdaların geri dönüştürülmesi genellikle kurtarma olarak adlandırılırken, eski hurdaların toplanması ve birleştirilmesi yeniden kullanım olarak bilinir. Firma olarak bizlerde topladığımız eski hurdaları depolarımızda biriktiriyor ve geri dönüştürülmek üzere tesislere gönderiyoruz. Süloğlu hurda firması olarak yıllardır kaliteli hizmet sunmaya çabalıyoruz. Çevremizde bulunan tüm hurdaları personellerimiz özenle topluyor ve ayrıştırıyor. Üstelik kapınıza kadar gelip hurdalarınızı almak için araçlarımız mevcut. Sizde evinizde veya ofisinizde bulunan tüm hurdaları güvenle bize satabilirsiniz.

Krom hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, çinko hurdası, tufal hurdası, akü hurdası, motor hurdası, alüminyum levha hurdası, tel hurdası, alüminyum kutu hurdası,  sarı hurdası, bakır kazan hurdası, petek hurdası, demir hurdası, çelik hurdası, nikel hurdası, pirinç hurdası, kobalt hurdası, antigron hurdası, jeneratör hurdası, kırkambar bakır hurdası, profil hurdası, teneke hurdası, çatı makası hurdası, alüminyum kazan hurdası, kalorifer hurdası çeşitlerinin her biri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Süloğlu Bakır Hurdası Alan Firmalar

Bakır çok değerli bir madendir. Hurdası da toplanıp tekrar hammaddeye dönüştüğünde ülke ekonomisi ve piyasaya çok katkısı olur. İnşaatlarda artan bakır kablolar hurda gibi düşünülse de gerekli işlemlerden sonra hammadde olarak tekrar kullanılabilir. Firmamız her türlü bakır hurdası alımı yapmaktadır. Bakır sac, kap, çanak, kablo, gibi daha birçok ürünü sizden teslim alıyoruz. Üstelik çevremize göre en yüksek kg fiyatını biz sunuyoruz. Birçok işlemden geçen bakır hurdası bu süreçte ilk bizim elimizden çıkıyor. Hem maddi kazanç sağlayan hemde yer açılmasını sağlayan hurda satışı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Süloğlu Alüminyum Hurdası Alan Hurdacılar

Alüminyum , hurda endüstrisinde en çok ticareti yapılan hurdalardan biridir. Alüminyumun birçok mal ve ekipmanın imalatında kullanılması da alüminyum hurdasının geri dönüşüm üzerindeki etkisinin anlaşılması açısından önemlidir. Aynı zamanda , çeşitli alanların imalatında yaygın olarak kullanılmaktadır. Dolayısıyla  alüminyumun yapısal özelliklerinden dolayı hurda fiyatları her zaman aynı olmayabilir. Alüminyum hurda fiyatı, alüminyumun kalitesine ve alaşımına göre belirlenir. Süloğlu hurda firması olarak sizlere kg başına en yüksek fiyatı teklif ediyoruz . Topladığımız alüminyum hurdaları geri dönüştürülmek üzere gerekli tesislere gönderiyoruz. Her türlü hurda alımı yapmaktayız. Alüminyum sac , levha ,kap gibi birçok ürünü bize teslim edebilirsiniz. Böylece hem maddi kazanç sağlamış olur hemde evinizde veya ofisinizde yer açmış olursunuz. Detaylı bilgi almak için bizi aramanız yeterlidir.

Hurdacılık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir