Florya hurdacı firmamız ile iletişime geçerek hurda satışı yapabilirsiniz. Her nevi hurdanız firmamız tarafından satın alınmakta ve geri dönüşümleri sağlanmaktadır.

Florya Hurdacı

Florya, İstanbul Bakırköy ilçesinde bağlı bir semttir. Eski Atatürk havalimanı ile Marmara Denizi arasında bulunmaktadır. İstanbul’un en büyük akvaryumlarından birine de ev sahipliği yapmaktadır. Firmamız da bu bölgede geri dönüşüm faaliyetleri yürütmektedir. Hurda satmak isteyen Florya sakinleri firmamızı arayarak hurda satışı gerçekleştirebilirler. Her çeşit hurda için firmamız ile iletişim kurulabilir. Demir, bakır, krom, çelik, kobalt, titanyum, nikel, kablo, vs. Her çeşit hurda tarafımızca satın alınmaktadır. Alınan hurdalar en kısa süre içinde geri dönüşüme gönderilerek yeniden hammadde haline getirilir. Hurda satışı için firmamızı tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Zira firmamız hurda türleri için hurda piyasasında geçerli tavan ücretler üzerinden hurda alımını yapmaktadır. Böylelikle hurda satıcıları en yüksek kazancı elde etmiş olacaklardır.

Florya Bakır Alan Hurdacı

Bakır hurdası geri dönüşüm ile tekrardan kullanıma kazandırıldığını da bakırın tekrar işlenerek alanında ihtiyaç duyulan bakır boşluğu doldurulmuş olur. Aynı zamanda firmamız Florya Hurdacı günlük hayatta oldukça fazla kullandığımız ürünlerin başında gelen bakırın tekrardan geri dönüşüme kazandırılması ile ülkemizde ihtiyaç duyulan hammadde eksiğini de karşılamaktadır. Aynı zamanda Florya bakır alan hurdacı firmamız bakır hurdalarınızın gerçek değerini bilir ve bu doğrultuda yüksek fiyatlar verir.

Florya Balans Hurdası Alımı

Balans, otomobillerde her iki tekere de aynı anda eşit ağırlığın ulaşabilmesini sağlayan denge ekipmanıdır. Balans ekipmanı olmadan otomobilin konforlu ve güvenli bir sürüş yapabilmesi mümkün olmaz. Çoğunluk olarak metal materyallerden üretilmiş balans ekipmanlarının, daha fazla kullanılamaz hale gelmesi ile balans hurdası oluşur. Yapısı sayesinde balans hurdaları kolayca geri dönüştürülebilir. Balans hurdalarını alarak geri dönüştürüp tekrar hayata kazandıran firmamız Florya Hurdacı, piyasada yer alan hurda firmaları arasından, balans hurdası için en yüksek fiyatı veren firmadır.

Aldığımız diğer hurda türlerinden bazılarını şöyle sıralayabiliriz;

  • Florya demir hurdası alan hurdacı
  • Florya çelik hurdası alan hurdacı
  • Florya nikel hurdası alan hurdacı
  • Florya krom hurdası alan hurdacı
  • Florya alüminyum hurdası alan hurdacı
  • Florya çinko hurdası alan hurdacı
  • Florya kablo hurdası alan hurdacı

Florya Hurda Fiyatları

Firmamız yıllardır bütün hurdalarınızı en yüksek fiyattan almaktadır. Üstelik sizlerden almış olduğu hurdaları tekrardan geri dönüşüme kazandırarak hem doğanın korunmasına hem de ülkemizin hammadde ihtiyacının karşılanmasına fayda sağlamaktadır. Aynı zamanda firmamız Florya Hurdacı sizlerin istediği adresten hurda alımı yapmakta ve ücretleri de peşin ödemektedir.

Hurdacılık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir