Size en yakın hurdacı olarak her bölgede faaliyet gösterdiğimiz Kapaklı Hurdacılık hizmetlerinde sarı hurda ve alüminyum, kablo hurdası, bakır, kurşun, çinko hurda ve inşaat demiri satın aldığımızda, piyasanın üzerinde teklifler vererek hem doğayı temizliyor hem de kaliteli bir alışveriş sağlıyoruz.

Kapaklı Hurdacı

Profesyonel hizmetlerimiz ve deneyimli çalışanlarımız ile Kapaklı Hurdacı dahil Tekirdağ’ın tüm ilçelerinde adresten hurda alımı yaparak her alanda lider konumdayız. Topladığınız atıkları hemen paraya çevirebilir, özellikle durdukça hurda bakır olduğu için yanar ve kömürleşmiş bakır olur. Demir talaşları suyla temas ettiğinde paslanır. Bu nedenle, atık değerini azaltır ve satamaz hale gelinir. Kapaklı Hurdacı geri dönüşüm şirketi Tekirdağ’da hizmet vererek hem hurda fiyatları değerinde müşteri düşünüyor hem de hurda alan firma sektörleri içinde konumunu daha iyi hale getiriyor.

Metal hurdası, çelik hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Hep birlikte karlı hurda alımları yaparak kalıcı müşteriler elde etmeyi umuyoruz. Amacımız hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini koruyarak ve sürümden gelir elde ederek hizmet sunmaktır. Hurda alım satımı konusunda uzman olan çalışanlarımız, müşterilerden gelen çeşitli istek ve sorulara kolaylıkla cevap verebildiği gibi firma hurda alıyor sözü sayesinde birçok kitleye hitap ediyoruz.

Kapaklı’da Kepenk Hurdası Alımı

Genellikle çarşılarda, dükkanlarda, hırsızlığa ve olası bir soyguna karşı güvenlik önlemi almak için dükkanları kapamaya yarayan, saç levhadan, türlü biçimlerde demir veya da tahtadan yapılan açılıp kapanabilir kapağa kepenk denir. Kepenk sarmal kapı, daraba gibi bir çok isimle alınır. Metal açısından zengindir ve firma olarak en yüksek değeri vermekteyiz. Elinizde bulunan ve değerlendirmek istediğiniz kepenk varsa Hurda Sat Hurda ile iletişime geçmeyi unutmayınız.

Kapaklı’da İkinci El Hurda Jeneratör Hurdası Alımı

Jeneratörler elektrik kesintilerinden sonra kullanılmak için özellikle firmalar tarafından tercih edilir. Sanayi üretimi yapan yerler elektrik kesintilerinde büyük zarara uğramaktadır. Bu riski göze almak istemeyen iş sahipleri ve iş kuruluşları kenarda bir jeneratör bekletmektedir. Piyasada sıfırının çok pahalı olması nedeniyle ikinci el tercih edilir. Eğer elinizde kullanılmayan, eskiyen ve satmak istediğiniz jeneratör var ise ve bilgi alıp satım yapmak istiyorsanız Hurda Sat Hurda ile iletişime geçebilirsiniz.

Hurdacılık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir