Merzifon Hurdacı

Dünyada ve aynı anda Türkiye’de metal hurdacı firmalar, ham madde konusunda çözüm üretmeye devam ediyor. Dövizin çıkması ile birlikte yurt içinde hurda metale olan ilgi her geçen gün artmıştır. Bu önemli görevde firmamız, hem ülkenin ham madde ihtiyacını karşılıyor, hem de ek gelir imkanı sunuyor.

Hurda atığı en çok fabrikalarda, sanayide ve imalathanelerde meydana geliyor. Sosyal hayatta da hurda atığı oldukça fazladır ve her geçen gün bu hurda artışı devam ediyor. Şahsi anlamda hurda biriktirenlerin yanı sıra firma bazında tonaj bazında hurda biriktirenler için ekonomik anlamda gelir imkanı sunuyoruz.

Yıkım karşılığı hurda alımı kategorisi dahil olmak üzere, sektörel anlamda oluşan hurdalar konusunda da çözüm odaklı hareket ediyoruz. Hızlı ve güvenli hurda alım işlemleri sayesinde herkes için etkili ve pratik gelir imkanı sunmaya devam ediyoruz. Kısa sürede hurda alım ve satım işleminde kar elde etmek isteyenler için en iyi hurda fiyatları listemizde yer alıyor.

Merzifon Hurda Demir Fiyatları

Her müşterimiz için fiyatlarımız standart özelliklere sahiptir. Demir fiyatları, alüminyum ve sarı fiyatları, Metal Borsa’sı verilerine göre belirleniyor. Ayrıca krom, nikel ve bakır gibi ekonominin ihtiyaç duyduğu metaller için etkili hurda alım hizmeti sunuyoruz.

Fiyatlandırma işleminde kilo bazlı satın alma seçenekleri sunuyoruz. Kilo bazında alımlarımızda kilo fiyatı ile metal fiyatı çarpılmaktadır. Ton bazında satış yapmak isteyen firmalar ve fabrikalar, servis hizmetimizden faydalanabilir. Hurda alan yerler tonaj ve kilo bazında alım yapıyor.

Motor sanayisi, metal sanayisi ve otomobil sanayisi hurda atık bakımından merkezi olan yerlerdir. Bu sektörlerde hizmet veren firmaların meydana getirdiği metal atıkları paraya dönüştürerek ekonomik anlamda destek sunuyoruz. İş yerimizde de alım işlemi gerçekleştiriyoruz. Perakende metal satışı yapmak isteyenler iş yerimizi ziyaret edebilir.

Merzifon Hurdacı Telefonu

Profesyonel hurdacılar sınıfında yer alan firmamız ekip anlayışı ile hareket ediyor. Muhasebe ekibinden hurda parçalama ekibine kadar bütün elemanlarımız işinin ehli kişilerde oluşuyor. Yerinden alım işlemlerimizde tecrübeli servis elemanlarımız görev alıyor ve kısa sürede adresinize gelerek alım işlemi gerçekleştiriyor.

Hurda alımlarında hurdanın yeni veya eski olması önemli değildir. Eski veya yeni bütün metaller hurda fiyatı üzerinden hesaplanarak alınıyor. Size en yakın hurdacı pozisyonunda yer alan firmamız,  her zaman taleplerinizi değerlendiriyor.

Hurdacılık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir