Edremit en yakın hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Elinizde oluşan hurdalar için firmamız ile iletişime geçebilir ve hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.

Edremit Hurdacı

Sizlere Edremit Hurdacılık olarak, Edremit hurdacılık alanında en yeni ve en çok aradığınız hizmetleri sunuyoruz. En yakın hurdacı nerede diye merak ediyorsanız toplama ekiplerimiz Edremit’te sizlere dakikalar içinde ulaşabilecek kadar yakındır.

Hangi ürünlerinizi değerlendiriyoruz bakmak isterseniz kısaca

  • Beyaz metal
  • Sarı metal
  • Alüminyum
  • Pvc
  • Kablo

Gibi geri dönüşüm değeri yüksek hammaddelerdir.

Artık işe yaramayan bu atıkları neden hurdaya vermeliyiz?

Öncelikle demir, bakır gibi elementler topraktan elde edilirken yakıt olarak cal/enerji tüketilir ki bu insan gücü de olsa makine gücüde olsa bir maliyet demektir. Ayrıca toprakta bu elementlere ulaşmak her zaman için kolay değildir. Değerli madenlere ulaşmak hem zaman hem de para isteyen bir iştir. Bunun yerine son zamanlarda hurdadan hammadde alımı büyük şirketler arasında oldukça popülerleşti. Yeni hammadde almak yerine dönüştürülmüş madenlerle firmalar üretimde zamandan ve paradan kar elde ediyor. Ayrıca milli gayrisafi milli hasıla da çöpe gitmemiş oluyor. Bunun için hem kendimiz için hem de ülkemiz için hurda ticaretinin önemi anlaşılabilir.

Edremit Bakır Alan Hurdacı

Edremit hurdacı firmaları içerisinde bakır hurdalarınızı en yüksek fiyattan satın alan en yakın hurda firmasıyız. Firmamız gerek Edremit’te gerekse de diğer ilçelerde hurdalarınızı satın almakta ve geri dönüşüme göndermektedir. Tüm bakır hurdalarınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Hurdacı firmamız tarafından alınan bakır hurdaları en kısa süre içerisinde geri dönüşüm ile hammaddeye dönüştürür.

Edremit Kablo Alan Hurdacı

Kablo hurdalarınızı satmak istediğinizde bizi arayabilirsiniz. Edremit’te ya da başka bölgede olmanız fark etmeksizin adresinize geliyor ve kablo hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. Kablo hurdalarınız için en yüksek fiyatlandırmayı yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. En kısa sürede kablo hurdalarınızı almak için adresinize geliyoruz. Hurdalarınızı yerinde tartıyor ve fiyatlandırmasını yapıyoruz.

Edremit Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum hurdalarınızı Edremit bölgesinde satmak için firmamız tercih edilecek en iyi hurdacı firmasıdır. Edremit Hurdacı tarafından alüminyum hurdaları yüksek değerden satın alınmaktadır. Bizlerle günün her saatinde iletişime geçerek alüminyum hurdalarınızın satışını gerçekleştirebilirsiniz. Edremit’te alüminyum alan en yakın hurdacı firması olarak çalışıyoruz.

Hurdacılık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir