İpsala Hurdacı

En hızlı ve güvenilir hurdacılık servisini kapınıza getiriyoruz. İhtiyacınız olan bina yıkımı, bina ve demirbaş eşya sökümü, nakliye ve işçilik dahil bütün yükü karşılıyoruz. Sizin ise yapmanız gereken tek şey hurda olarak satmak isteğiniz mülkünüzün resmini çekip Whatsapp kanalıyla bize iletmek. Dilerseniz yıkım ve toplama ekibimiz İpsala’da dakikalar içinde kapınıza gelir.  Atıl durumda kalmış artık kullanılmayan eşyalarınız mı var? Bizim için 7/24 hurda toplatmak sorun değil birçok bölgede hizmet veren Hurda Sat Hurdacılık en iyi toplama ekipleri ağıyla hizmetinizdedir.

Değerli maden hurdaların alımı nasıl gerçekleşir? Şöyle ki bir nesnenin hurda değerini sadece uzman hurdacılar ilk bakışta bilebilir örneğin metal bir varili örnek vermek gerekirse bu varilin kaçta kaçı boyadır, bu boya nasıl sökülür, geri kalan madenin alaşımı nedir ve değeri gibi teknik konular uzmanlarımız tarafından bilinir. Böylelikle size en ideal ve isabetli fiyat garantisi ile hurdalarınızı değerlendirme sözü veriyoruz.

Kırkambar bakır, alüminyum, asansör, kırkambar sarı, çelik, yangın merdiveni, çinko, lama, antigron, krom, bakır talaş, kızıl talaş, bobin, pirinç, jeneratör, kablo, bakır, soyma bakır, nikel, kurşun, paslanmaz, demir talaş, demir hurdalarınızı firmamız aracılığıyla değerlendirebilirsiniz.

İpsala Bakır Hurdası Alımı

İpsala’da bakır alan hurdacı firması aradığınızda, bakır hurdası geri dönüşümü yapan fabrika aradığınızda en doğru yer her zaman İpsala Hurdacı firmamızdır. Bakır hurdaları % 100 oranında geri dönüşümü sağlanan metallerdir. Bunlar hurda halinden geri dönüşüme kazandırıldıklarında yeniden kullanımları sağlanır ve ekonomiye can katar. Ülke ekonomisi için geri dönüşüm önemi yadsınamayacak kadar büyüktür. Her yıl milyonlarca dolar yurt dışından bakır hammaddesi almak için ithalata harcanmaktadır. Bizlerle iletişime geçerek bakır hurdalarınızın yeniden ekonomiye kazandırılmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle sizler de yüksek bir kazanç elde edebilirsiniz.

İpsala Demir Hurdası Alımı

Tüm demir türleri için bizi arayabilirsiniz. DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, demir çubuk hurdası, demir talaş hurdacı, vs. demir hurda türlerinin tamamını satın alıyoruz. Tüm hurdalarınızı adresinizden satın alıyoruz. Demir hurdalarınızı satmak isteyim demir hurdası alan hurdacı aradığınızda hemen bizi arayabilirsiniz. Hurdacı firmamız tarafından İpsala ilçesinde her bölgede demir hurdalarınız satın alınmaktadır.

Hurdacılık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir